Mød Jaynets medarbejdere

Jaynet A/S

 

DIREKTION

meister_ny.jpg

Michael Meister
Adm. direktør

michael.meister@jay.net
+45 51 51 47 88

Salgschef

Morten Jensen
Salg- og Marketing direktør

morten.jensen@jay.net
+45 23 89 99 07

Økonomidirektør

Claus Kuno
Økonomidirektør

claus.kuno@jay.net
+45 39 99 99 46

 

 

Salg og Marketing

Salgschef

Nicki Bjerg
Salgschef
 
nicki.bjerg@jay.net
+45 31 39 91 23

Produktchef

Hanne Østerskov
Produktchef

hanne.oesterskov@jay.net
+45 31 31 14 82

Louise

Louise Kolte Gulliksen
Marketingkoordinator

louise.kolte@jay.net
+45 61 44 08 80

 

Kennet.png

Kennet La Cour
Key Account Manager

kennet.lacour@jay.net
+45 23 73 07 08

Key account manager Jaynet

Bo Bjørholm
Key Account Manager

bo.bjoerholm@jay.net
+45 40 32 48 58

Key Account Manager Jaynet

Brian Egegaard
Key Account Manager

brian.egegaard@jay.net
+45 31 36 21 ­18

 

Key Account Manager

Jakob Kruckow
Key Account Manager

jakob.kruckow@jay.net
+45 93 86 06 07

Robert_ny.jpg

Robert Steen-Roed
Key Account Manager

robert.steen-roed@jay.net
+45 52 51 00 09

Account Manager Jaynet

Stine Hansen
Account Manager

stine.hansen@jay.net
+45 31 66 51 19

 


 

Implementering

Gitte _ny

Gitte Tingsager Dahl
Projekt- og Teamleder

gitte.dahl@jay.net
+45 39 99 99 06

Maria _ny

Maria Osk Sigurdardottir
Projektleder

maria.osk@jay.net
+45 39 99 99 41

 

 

 

Konsulent og service desk

Anders.png

Anders Simonsen Osborn
Support- og Konsulentschef

anders.osborn@jay.net
+45 39 99 99 35


Service Delivery Manager

Kim Vognsen
Service Delivery Manager

kim.vognsen@jay.net 
+45 39 99 99 33

Systemkonsulent

Tommy Nielsen
Systemkonsulent

tommy.nielsen@jay.net
+45 39 99 99 67

ralph_ny.jpg

Ralph Chreskjær
Systemkonsulent

ralph.chreskjaer@jay.net
+45 39 99 99 67

 

JR

Jan Rasmussen
Systemkonsulent

jan.rasmussen@jay.net
+45 39 99 99 68

Systemkonsulent

Jesper Padkjær
Systemkonsulent

jesper.padkjaer@jay.net
+45 39 99 99 57

LBR

Linn Balle Reinemo
Teamleder, Service Desk

JHH

Jonas Hansen
Service Desk

Service Desk

Jonas Bredahl Borg
Service Desk



 

Drift OG NETVÆRK

IT-driftchef

Rene Nielsen
IT-driftschef

rene.nielsen@jay.net
+45 39 99 99 27

 

Hosting Facility Manager

Martin Axelsen
Hosting Facility Manager

Systemadministrator

Dennis Dalsten
Systemadministrator

Systemkonsulent

Theis Pedersen
Systemadministrator


Systemadministrator

Andreas Overgaard
Systemadministrator

Systemadministrator

Kim Larsen
Systemadministrator

Mathias1.png

Mathias Linhart Hansen
Tekniker, Netværk og
Hosting


JD

Jens Dalbro
Tekniker, Netværk og Hosting

Jakob Kjærgaard1.png

Jakob W. Kjærgaard
Tekniker, Netværk og Hosting

Tekniker

Jacob Lau
Tekniker, Netværk og Hosting

Datateknikerelev

Martin Stendersø
Datateknikerelev

Muheb.png

Muheb Moshfiq
Praktikant

 

 

Udvikling

Michael N.

Michael Nielsen
Systemudviklingschef

JH

Jonas Heide
Systemudvikler

KFS

Kasper Fogtmann Søfren
Systemudvikler

 

BE

Bo Erichsen
Produktudviklingschef

 

 

 

Finans og administration

Lea1.png

Lea Karlsson
Business Controller

JLR

Jeanette Lykke Rasmussen
Business Controller

TA

Torben Andersen
Financial Controller

 

KB

Karinne Brohammer
Privat afdeling

kundeservice@jay.net

TB

Trine Bejerholm
Kantineassistent

 

Vil du være en del af teamet? Vi er altid på udkig efter kvalificerede kollegaer - klik og se vores stillingsopslag

Kontakt Jaynet via webform

VIL DU VIDE MERE?

UDFYLD EN WEBFORM, SÅ KONTAKTER VI DIG


Læs om EET GROUP'S løsning hos Jaynet

HOSTING

LÆS OM EET GROUP'S LØSNING HOS JAYNET